Správa úkolů

Zadávání a delegování úkolů online

Efektivita práce pod přirozeným drobnohledem

Pokud denně zadáte mraky úkolů, tak je dobré je také udržet v pozornosti mysli. Ale to není často reálné. Proto náš modul bude vaší dokonalou úkolovou pamětí. Vy se věnujte tomu důležitému a všechny úkoly nasypte a přidělte v rámci jednoho řešení. Uvolní se vám ruce, a to jistě oceníte.

Benefity

  • Okamžitý online přehled o stavu plnění všech úkolů.
  • Lépe si vyhodnotíte, v jaké fázi projektu skutečně jste.
  • Zabudovaná funkce pravidelných úkolů umožňuje evidovat opakující se úkoly pro různé agendy.

Modul obsahuje:

Zadávání úkolů online Efektivita práce Virtuální pracovník Katalogy úkolů

Zadávání úkolů online

„Díky online platformě MySmartPlace se všem kolegům zlepšila organizace práce, orientace v projektech a úkolech, snadno se nám hlídá výše nákladů a nepřekračujeme tak klientské rozpočty. Odpadlo nám také nadbytečné psaní emailů, hledání souborů a dat na několika místech.“

Zadávání úkolů online
Efektivita práce

Efektivita práce

Sledujte, jak si vaši zaměstnanci vedou. Nyní snadno zjistíte, jaký je reálný stav věcí. To vám pomůže k celistvějšímu pohledu na chod vaší společnosti a intuitivně nasměřuje k lepší optimalizaci a vedení lidských zdrojů.

Virtuální pracovník

Funkce, která vám umožní jednoduše evidovat úkoly na virtuální pracovníky, takže se Vám při personálních změnách nic neztratí.

Virtuální pracovník
Katalogy úkolů

Katalogy úkolů

Vytvoření katalogů pravidelně se opakujících úkolů vám šetří čas a minimalizuje rizika z prodlení. Teď už se na nic nezapomene a každý bude vědět, co má dělat.