Zakázkový systém

Efektivní řízení a plnění obchodních plánů

Správa a evidence zakázek a tržeb

Jak by se vám líbilo dirigovat každodenní firemní symfonii z pohodlí jedné obrazovky? A to přesně dělá náš modul. Je to solidní pomocník pro zmapování ekonomické stránky firemního provozu. Dirigentská hůlka je součástí balení – jako bonus.

Benefity

  • Zpřesníte si pohled na běh projektů a práci jednotlivých zaměstnanců firmy.
  • Rychle a objektivně zjistíte, kde jsou slabiny a kde přednosti, kde leží zisk a kde začíná ztráta.
  • Kompletní evidence nákladů a výnosů u každé zakázky a klienta.
  • Online oběh dokumentů a schvalování faktur, objednávek a plánů.
  • Minimalizace administrativní zátěže obchodních a realizačních týmů.
  • Generované sestavy pro efektivní řízení.

Modul obsahuje:

Výkaz práce Finanční a strategické plánování Evidence a schvalování faktur Evidence nákladů a výnosů Databáze obchodních partnerů Exportní napojení na účetní software

Výkaz práce

Čas, o tom to celé je. Mějte konečně čas pod palcem. Výkazy, plánování a schvalování během pár vteřin a dalších pár vteřin na ucelený reporting? Uběhla zhruba minuta a víte vše podstatné. A těch zbylých 59 minut věnujte něčemu dalšímu. Krása.

Výkaz práce
Finanční a strategické plánování

Finanční a strategické plánování

Říká se, že nejdůležitější je začátek a konec. To, co se stane uprostřed každý často zapomene. Modul Zakázkový systém ale nezapomene nic. To je jeho klíčová vlastnost. Právě ten střed/průběh zakázek a plnění si podrží o to víc v hlavě. Pomáhá plánovat a vést.

Evidence a schvalování faktur

Hádanka – Co to je, nikoho to nebaví, ale všichni to potřebují? Bingo, je to faktura! Proč si ten život komplikovat? Evidujte a schvalujte na jeden klik.

Evidence a schvalování faktur
Evidence nákladů a výnosů

Evidence nákladů a výnosů

Jak jsme na tom se ziskem? Daří se? Dá se něco zlepšit? Jaký byl minulý měsíc? Proděláváme? Váš modul Zakázkový systém nereptá a vše narovinu ukáže. Jaká data mu dáte, tak s nimi bude nakládat. Poctivě a narovinu. A to přesně potřebujete. 

Databáze obchodních partnerů

Chcete vědět, s jakým že to obchodním partnerem před cca 6 lety se vám to tak parádně spolupracovalo? No ano, modul Zakázkový systém to vědět bude, i když ho spustíte o půlnoci. On totiž nikdy nespí.

Databáze obchodních partnerů
Exportní napojení na účetní software

Exportní napojení na účetní software

Co do Zakázkového systému jednou dáte, už nemusíte zadávat nikdy více. Protože tu je nádherná funkce jménem automatický export do dalších softwarů a aplikací, včetně účetního softwaru. Aktuálně funkční napojení na Pohodu a Premiér, pokud máte jiný SW, lze připravit propojení na míru.