Zakázkový systém

Efektivní řízení a plnění obchodních plánů

Správa a evidence zakázek a tržeb

Jak by se vám líbilo dirigovat každodenní firemní symfonii z pohodlí jedné obrazovky? A to přesně dělá náš modul. Je to solidní pomocník pro zmapování ekonomické stránky firemního provozu. Dirigentská hůlka je součástí balení – jako bonus.

Benefity

  • Zpřesníte si pohled na běh projektů a práci jednotlivých zaměstnanců firmy.
  • Rychle a objektivně zjistíte, kde jsou slabiny a kde přednosti, kde leží zisk a kde začíná ztráta.
  • Kompletní evidence nákladů a výnosů u každé zakázky a klienta.
  • Online oběh dokumentů a schvalování faktur, objednávek a plánů.
  • Minimalizace administrativní zátěže obchodních a realizačních týmů.
  • Generované sestavy pro efektivní řízení.
  • Uložení dokumentů přímo u zakázky či partnerů.

Modul obsahuje:

Finanční a strategické plánování Evidence a schvalování faktur Evidence nákladů a výnosů Databáze obchodních partnerů Exportní napojení na účetní software Výkaz práce

Finanční a strategické plánování

Říká se, že nejdůležitější je začátek a konec. To, co se stane uprostřed každý často zapomene. Modul Zakázkový systém ale nezapomene nic. To je jeho klíčová vlastnost. Právě ten střed/průběh zakázek a plnění si podrží o to víc v hlavě. Pomáhá plánovat a vést.

Finanční a strategické plánování
Evidence a schvalování faktur

Evidence a schvalování faktur

Hádanka – Co to je, nikoho to nebaví, ale všichni to potřebují? Bingo, je to faktura! Proč si ten život komplikovat? Evidujte a schvalujte na jeden klik.

Evidence nákladů a výnosů

Jak jsme na tom se ziskem? Daří se? Dá se něco zlepšit? Jaký byl minulý měsíc? Proděláváme? Váš modul Zakázkový systém nereptá a vše narovinu ukáže. Jaká data mu dáte, tak s nimi bude nakládat. Poctivě a narovinu. A to přesně potřebujete. 

Evidence nákladů a výnosů
Databáze obchodních partnerů

Databáze obchodních partnerů

Chcete vědět, s jakým že to obchodním partnerem před cca 6 lety se vám to tak parádně spolupracovalo? No ano, modul Zakázkový systém to vědět bude, i když ho spustíte o půlnoci. On totiž nikdy nespí.

Exportní napojení na účetní software

Co do Zakázkového systému jednou dáte, už nemusíte zadávat nikdy více. Protože tu je nádherná funkce jménem automatický export do dalších softwarů a aplikací, včetně účetního softwaru. Aktuálně funkční napojení na Pohodu a Premiér, pokud máte jiný SW, lze připravit propojení na míru. 

Exportní napojení na účetní software
Výkaz práce

Výkaz práce

Čas, o tom to celé je. Mějte konečně čas pod palcem. Výkazy, plánování a schvalování během pár vteřin a dalších pár vteřin na ucelený reporting? Uběhla zhruba minuta a víte vše podstatné. A těch zbylých 59 minut věnujte něčemu dalšímu. Krása.